Area-iasi.ForumZ.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Area-iasi.ForumZ.Ro

Area-iasi.malware-site.www
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
Admin
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
d3aGLe#Ga@bY
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
serar15
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
BALena
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
@NDREY
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
bLg^
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
alexjmenar
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
aLLeGro
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
ShaaD
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
Tabac
Bancuri cu celebritati :)) Vote_lcapBancuri cu celebritati :)) Voting_barBancuri cu celebritati :)) Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Dum Iul 28, 2019 10:03 pm
Ownerii Serverului
GooDLikE,Ssniper,Balena

 

 Bancuri cu celebritati :))

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
serar15




Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 13/03/2009

Bancuri cu celebritati :)) Empty
MesajSubiect: Bancuri cu celebritati :))   Bancuri cu celebritati :)) Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 7:39 pm

dumnezeu
Iisus mergea prin desert. La un moment dat vede stind pe o piatra un mosneag care plingea de sarea camasa de pe el.
-Ce ai batrine de plingi?
-Mi-am pierdut baiatul.
-Spune-mi cum arata caci eu sunt umblat prin lume si poate l-am vazut pe undeva.
-E cam de marimea ta, rotund la fata, iar in palme si la picioare are niste semne de la cuie.
-Iisus cu o nemarginita bucurie in suflet, cade in genunchi si striga "TATA!!".
-Mosul, isi sterge lacrimile cu dosul palmei si cu ochii rosii de plins striga "PINOCCHIO!!!"


Biblioteca lui Gigi Becali
Un tragic incendiu a distrus ieri biblioteca personala a patronului de la Steaua, Gigi Becali. Ambele sale carti au fost mistuite de flacari. Purtatorul de cuvint al omului de afaceri a declarat ca acesta este cu atit mai afectat, cu cit nici nu apucase s-o coloreze pe cea de-a doua...



Nea Vasile celebrul
Totul se intampla la o fabrica...prin '85.....Ceausescu a dat ordin sa fie micsorat personalul...
Zis si facut...inginerul sef este nevoit sa faca o sedinta prin care sa excluda un angajat.......niciunul nu vroia sa plece....au gasit sa dea afara pana la urma pe Nea Vasile omul de serviciu.....unul dintr ei zice:
-Nea Vasile esti batran matale.....trebuie sa ne parasesti...
nea Vasile replica
-Mai baieti eu mai am putin ...uite cum facem mai raman 2 saptamani iar apoi ies la pensie...
Muncitorii au fost de acord...

Dupa o saptamana la fabrica face o vizita Ceausescu ...se plimba pe acolo..impresionat de munca angajatilor....cand il vede pe Nea vasile care stergea podeaua......
-Vasile...ce faci mai ?!?1 Cum o mai duci.....??? Ce bine imi pare ca te vad ma......
-OOOO....ce faci ma Nicule.....tot cu Leana o mai freci??
-Tot tot...doar e fata buna .....ce dreaq
Ceausescu il transfera pe Vasile la o fabrica cu rang mai inalt si il face inginer....
Acolo tot asa....era nevoie de micsorare de personal....toti s-au gandit la Vasile ..noul venit....
acesta la fel aceeasi replica le-o da....si ramane inca 2 saptamani...
Dupa cateva zile la fabrica vine acolo Elena Ceausescu....impresionata de fabrica.....se plimba pe acolo cand la un moment dat il zareste pe Nea Vasile......
-Vasileeeeee....Ce faci mai?
Cum o mai duci
-Leanooo..uite bine ...ce sa fac....tu ...tot cu Nelu o mai duci???
-Tot tot...doar e baiat bun nu?
-Mai tii minte Leano cand mergeam noi in porumb si faceam dragoste??
-Cum sa nu mai tin minte mai Vasile....a fost cea mai frumoasa perioada a mea
Vazand toate acestea seful fabricii ramane impresionat...
-Vasile dar de unde o cunosti pe ELena Ceasuescu???
-Eh...eu cunosc pe toata lumea sefule!!
-NU cred......"rade seful"......uite si pe Papa de la ROma il cunosti???
-Si pe el si pe el...
-hahaha...daca il cunosti te fac sef peste intreaga fabrica..
-Bine zice Vasile

Seful ii trimite 2 oameni sa vada daca asa e cum a zis Vasile
ajunsi la Vatican..se tinea o slujba...
nea Vasile le zice celor 2 insotitori..
-Ma voi ramaneti aici ca nu va cunosc astia si mancati bataie pe aici.....o se ias la balcon cu Papa de gat....
-Bine Nea Vasile....asteapta astia cand...apare la balcon ...Papa de la ROma si Nea Vasile.....
cei doi necunoscandu-l pe Papa intreaba un localnic..
-Auzi stii cumva cel de la balcon din stanga este Papa?
-Nu stiu...dar cel din dreapta sigur e Nea Vasile




James Bond
James Bond la Moscova. Intra intr-un bar si se prezinta barmanului:
-I 'm Bond. James Bond.
-I 'm Gay. Serghei!



Bin Laden
Cica ajunge Bin Laden la poarta raiului. Apare Sfantul Petru care ii zice:
-Tu doar nu vrei sa intri?
La care Bin Laden ii raspunde:
-Nu, dar aveti voi 3 minute sa iesiti!!!



cina cu 3 vedete
La o masa dintr-un restaurant luxos se aflau 3 celebritati: Britney Spears, Craig David si Shaggy. O atmosfera foarte frumoasa, totul bine, la un moment dat se trage un vant pe sub masa...toti raman tacuti. Vine chelnerul: nu va suparati, cine s-a scapat? Avand in vedere ca toti sunt cantareti au raspuns cu titluri din melodiile proprii...Shaggy spune : "wasn't me"...Craig David:"i'm walking away" si ultimul raspuns ii apartine lui Britney care recunoaste rushinata : "oups i did it again"


Melodia preferata
Care e melodia preferata a lui Ben Laden?
- "Oops
i did it again"!



Intra Brad Pitt intr-un restaurant
Intra brad pitt intr-un restaurant si comanda o ciorba.
I-o aduce chelnerul, la care Brad Pitt:
- Bai e o musca in ea!
Chelnerul raspunde:
- Cat poate sa bea!!!!


Dupa meciul Stelei de la Sevilla
Dupa meciul Stelei de la Sevilla cand Steaua s-a calificat in sferturile de finala, Nicolita si Olaroiu nu mai puteau iesi pe strada din cauza fanilor innebuniti care le solicitau autografe. Atunci Nicolita s-a deghizat in doctor si a iesit pe strada unde nu l-a recunoscut nimeni. La un colt de strada o tiganca vindea seminte, el cumpara dupa care tiganca ii spune:
-Ce mai faci Banele ?
Acesta o ia la fuga. A 2-a zi, Nicolita se deghizeaza in ofiter de politie si din nou aceeasi poveste, nimeni nu-l recunoaste numai aceeasi tiganca. Atunci Nicolita ii spune :
-Nimeni nu m-a recunoscut numai tu.
La care tiganca:
-Pai... cum sa nu te recunosc Banele, daca eu sunt Olaroiu.



TRAIAN BASESCU FACE O
TRAIAN BASESCU FACE O VIZITA LA TARA.AJUNGAND LA MARGINEA SATULUI DA PESTE UN BATRANEL.TRAIAN BASESCU ZICE:
-SA TRAIESTI BINE!
-CINE ESTI SI DE CE ESTI ASA DE ELEGANT IMBRACAT?
-CINE SUNT?!?PAI PA MINE MA ARATA PE TOATE PROGRAMELE DE TV SI IN FIECARE ZI.
BATRANELUL SE UITA MIRAT LA ACESTA SI ZICE:
-MAI SA FIE,DOAR NU ESTI COCA-COLA?
CORNELIA DRUMEA



George W. Bush, Michael
George W. Bush, Michael Jordan, Papa Joan Paul al III, si un Elev calatoresc cu avionul. Dintr-o data anunta pilotul ca motorul s-a defectat si ca va trebuii sa sara cu parasuta. Problema este ca exista doar 3 parasute pentru pasageri. Michael Jordan spune: "Eu sunt un baschetbalist celebru si echipa are mare nevoie de mine". Isi i-a o parasuta si sare. George W. Bush spune: "Eu sunt cel mai destept presedinte pe care l-a avut vreodata USA, eu am nevoie de o parasuta". Si sare. Papa Ioan Paul al III spune catre elev:" Eu sunt batran, poti sa iei tu parasuta, salveaza-ti viata". Elevul spune ca nu este nevoie pentru ca mai este o parasuta ramasa si pentru el. Papa: "Nu se poate, nu erau numai 4?"
Elevul:"Ba da, dar presedintele Americii a sarit cu gheozdanul meu". Smile)) hahahaahha cel mai tare =)))
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 12/03/2009

Bancuri cu celebritati :)) Empty
MesajSubiect: LooL   Bancuri cu celebritati :)) Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 5:25 pm

=)) Gg BanC :> :X
Sus In jos
https://area-iasi.forumgratuit.ro
 
Bancuri cu celebritati :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Area-iasi.ForumZ.Ro :: Discutii GeneraLe :: BanCuRi-
Mergi direct la: